Salamander Window & Door Systems – Протягом багатьох років Salamander розробляє металопластикові профілі для вікон і дверей. Що робить їх одними з провідних європейських постачальників енергозберігаючих віконних і дверних систем з пластикових профілів. Різноманітність профільних систем Salamander дає можливість створювати і інші віконні додатки. Перебуваючи в постійному тісному співробітництві зі своїми клієнтами, підприємство робить все можливе, щоб задовольнити потреби сучасного ринку.

Salamander Industrie-Produkte GmbH-це сімейне підприємство, яким керують в більшості люди з однієї родини.Головний офіс компанії знаходиться в Німеччині, Тюркхайм.

Salamander Window & Door Systems виробляє віконні та дверні профілі наступних марок:

 

Greta -демонструє високі показники ізоляції на рівні пасивного будинку. Ця система виготовляється з вторинної сировини на 100%. Існуючі технології на ринку не дозволяють створювати гладкі поверхні з утилізованого ПВХ, чим скористалась компанія, коли недолік перетворився в гідність та вишуканність. Текстура цього профілю нагадує текстуру бетону, що виділяє його серед інших профільних систем, робить його унікальним і займає гідне місце в преміум-лінійці своєї продукції.

 

BluEvolution 73 – Ви можете прикрасити свої вікна в загальному стилі вашого будинку і надати їм елегантний алюмінієвий дизайн. Як спеціально розробленого для серії bluEvolution 73 рішення компанія Salamander пропонує високоякісне aлюмінієве облицювання, яке дозволить втілити всі ваші дизайнерські ідеї. Воно може бути реалізованo в будь-якому кольорі: відтінках анодованого алюмінію, матових кольорах або структурованих кольорах порошкового напилення по RAL, відтінках DB і NCS.

 

BluEvolution 82 – Інноваційна 6-камерна конструкція

монтажна ширина 82 мм

новітня технологія ущільнення дозволяють досягти оптимальної теплоізоляції і енергоефективності.

 

BluEvolution 92 – Прoфільная система bluEvolution 92 поєднує в собі перспективну передову технологію з сучасним, конструктивно доцільним дизайном і відноситься до нового покоління першокласних віконних систем.

Покращена 6-камерна конструкція

монтажна глибина 92 мм

забезпечує чудову теплоізоляцію і високу енергоефективність.

З огляду на делікатний вид спереду та ширині не більше 118 мм, великій площі падіння світла акумулюється багато сонячної енергії. Екологічна безпечна пластмаса, яка на 100% піддається вторинній переробці.

bluEvolution 92 можу з упевненістю назвати віконну систему майбутнього від компанії Salamander.

 

Salamander-2D – Привабливий віконний профіль 2D з 76-мм монтажною глибиною, це не тільки оптична досконалість будь-якого оформлення вікна, він відкриває простір для одного з найважливіших чинників гарного самопочуття будь-якої людини – природного денного світла.

Забезпечено трьома рівнями ущільнення, профільна система гарантує високий рівень теплоізоляції, захисту від шуму і безпеки від проникнення зі зломом.

Елегантний дизайн віконного профілю Salamander 2D поєднується з сучасними віконними технологіями. Особливо зручний у відході і дуже атмосферостійкий профіль вікон компанії Salamander завдяки матеріалу з грунтовно ущільненої поверхневою структурою. Атмосферостійкий центральний ущільнювальний шар забезпечує оптимальне ущільнення при максимальному терміні служби.

 

GreenEvolution-flex-A – Завдяки товщині стінок Class A варіант flex A пропонує вікна високої якості, які зберігають функціональність протягом десятків років і відрізняються високою енергоефективністю. Наш стандартний варіант дизайну з 6-камерної стулкою і рамою. Поверхні realmaterial відкривають безмежні можливості для оформлення та можуть підбиратися під будівлю як зовні, так і всередині.

GreenEvolution box – Варіант box відрізняється кутовим дизайном. Незграбні форми і виразні контури забезпечують сучасний і елегантний вигляд. Дизайн на основі алюмінієвого вікна привертає мінімальної видимою шириною, склопакетом до 56 мм завтовшки і максимальної звукоізоляцією

7-камерний профіль, притискне і середнє ущільнення, глибина: 76 мм, КUw = 0,73 Вт / (м ²), Скління: до 56 мм, Звукоізоляція: до 48 дБ

Одні з найвищих показників з енергозбереження свого класу.

GreenEvolution-curve – Варіант дизайну curve відрізняється круглим дизайном, створює гармонійний зовнішній вигляд і підходить для середземноморського архітектурного стилю. Завдяки відмінним коефіцієнтам ізоляції можна економити на витратах, пов’язаних з опаленням і енергією.

5-камерний профіль

Притискне і середнє ущільнення, глибина: 76 мм, КUw = 0,73 Вт / (м ²),

Скління: до 48 мм, звукоізоляція: до 47 дБ, взломостойкость: до RC 2

GreenEvolution-max – Наше ефективне вікно для нежитлових будівель в стандартному варіанті дизайну. Ідеальна пропозиція для сучасних великорозмірних вікон. Мала видима висота забезпечує багато світла в приміщенні.

4-камерний профіль, притискне і середнє ущільнення, глибина: 76 мм,

До Uw = 0,77 Вт / (м²), скління: до 48 мм, звукоізоляція: до 47 дБ,

взломостойкость: до RC 2.

 

Коротко про розвиток компанії

У 2002 році Salamander купує активи найстарішої в Німеччині компанії з виробництва ПВХ-профілів Brügmann, включаючи філія в Польщі і головне підприємство в Папенбург. Так під одним ім’ям об’єдналися два виробники високоякісного ПВХ-профілю, а європейському споживачеві стала доступна марка профілю Salamander Brügmann.

У цей час перед компанією постає запитання, як спростити логістичний маршрут не тільки в Східній Європі, але і в південно-східній Азії. У 2008 році Salamander Industrie-Produkte GmbH купує білоруське підприємство “БелБауПласт” в Бресті і стає одним з провідних гравців на білоруському ринку ПВХ-профілів. Купівля заводу в Бресті дала можливість швидко і ефективно реагувати на бажання клієнтів і споживчий попит, а також зробило продукцію більш конкурентоспроможною в ціні при безсумнівному збереженні традиційно високої німецької якості. Ось уже більше 7 років дочірнє підприємство компанії Salamander в Бресті працює під ім’ям «Саламандер віконні та дверні системи».

Всі дані і опис були взяті з офіційних джерел вікіпедії і компанії salamander. Безумовно вибір профільних систем компанії вражає своїм величезним асортиментом. І дивлячись на це, компанія може називати себе одним з лідерів на європейському ринку. Навіть не дивлячись на те, що в напрямку віконних систем Саламандер досить молода компанія. Але хто ще може похвалитися такими технологіями і таким асортиментом профільних систем. Я не бачив, а Ви?

Чи буду я Рекомендувати вікна з профілю саламандер? Ну звичайно так! Удачі Вам з вибором.

 

З повагою, Ваш Експерт!