Вікна Rehau чому всі рекомендують?

 

Продукція компанії REHAU – це не просто якість, це якість з багаторічною історією!

Переваги або сильні сторони вікна від REHAU:

В першу чергу хочу відзначити якість і екологічність підтверджені сертифікатами європейського і українського зразка.

Виготовлення вікон відбувається на автоматизованому підприємстві під постійним контролем REHAU виробником віконних профілів з ПВХ, який регулярно навчає персонал і проводить аудит якості на виробництві.

Профільні системи поставляються виключно з заводів ЄС

Різноманітність виготовлених профільних систем, робить вікна REHAU не тільки доступними різним верствам населення України, а дає можливість підібрати необхідну конфігурацію Вашого вікна і зробити його найбільш ефективним і економічним варіантом під Ваші потреби.

 

Тепер трохи детальніше про профільні системи REHAU:

 

REHAU GENEO RAU-FIPRO X – Дана профільна система найкращим чином підходить для квартир і приватних котеджів з індивідуальним опаленням. Високі теплові та шумоізоляційні показники виділяють ці вікна, як вікна преміум класу, або ідеальний варіант для пасивних будинків.

Монтажна глибина системи 86 мм і має 6 камер

Посилена скловолокном Rau-Fipo X-дозволяє виготовляти вікна максимально великими конструкціями

Сертифікована для використання в будинках класу passive house.

 

Плюси: Самі енергозберігаючі вікна, посилений профіль, шумоізоляція, престиж, профіль Німеччина

Мінуси: Висока ціна

 

REHAU SYNEGO – Як і минула серія підійде для приватного будинку або квартир з індивідуальним опаленням. Так само мають високі показники по тепло і шумоізоляції.

Поверхня HDF- інноваційна формула яка захищає профіль і гарантує неповторний блиск віконного блоку.

на 25% перевершує п’ятикамерний профіль по коефіціенту опору теплопередачі.

 

Монтажна глибина 80 мм

Рама має 7 камер і 6 камер в стулці, 2 контури ущільнення

 

Плюси: Високі показники по опору теплопередачі, відмінні показники по шумоізоляції, нова формула захисту профілю від ультрафіолету, престиж, профіль EU

Мінуси: висока ціна

 

REHAU Brillant-Design – Система для житлових приміщень. Середній сегмент в лінійці. Найкраще підійде для квартир з центральним опаленням або для приватного будинку, хто підшукує вікна з пластику де збалансована ціна та якість.

Монтажна глибина 80 мм

профіль має 6 камер

Оптимальний баланс тепла і шумоізоляції приміщень

Плюси: Достатній рівень теплоізоляції і шумопоглинання, доступна ціна, можливість створення системи будь-якої форми і складності. Кращий вибір для балконного блоку. Профіль EU.

Мінуси: невиявлення

 

REHAU Euro-Design 70 – Найпопулярніша система в нашій країні, так як має такіж переваги що і система яка описувалася вище. Одна з кращих профільних систем житлових приміщень з центральним опаленням, або дачних будиночків з невеликими вимогами до теплоізоляційних умов.

Монтажна глибина 70 мм

профіль 5 камер

Оптимальний рівень теплоізоляції

 

Плюси: Гарні показники теплоізоляції для вікна свого рівня, приваблива ціна, ідеально підходить для балконних блоків і вікон квартир з центральним опаленням. профіль EU

Мінуси: відсутні, якщо використовувати даний профіль за призначенням

 

REHAU Euro-Design 60 – найдешевший віконний профіль від REHAU, застосовується для приміщень без особливих умов до теплоізоляції. Такий вид вікна або балконного блоку можна використовувати в приміщеннях з центральним опаленням, в літніх будиночках, дачах які використовуються в теплий період року. Скління лоджій і балконів.

Монтажна глибина 60 мм

профіль на 3 камери

Рекомендація для використання в II температурної зоні України. (Ужгород, Одеса, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Сімферополь)

 

Плюси: Низька вартість, легкість в монтажі, профіль EU

Мінуси: невисокі теплоізоляційні показники.

 

У цій статті я провів короткий огляд всіх профільних систем даного виробника. Повні характеристики кожного профілю  Ви знайдете на сторінці  «Вікна / REHAU /»  і Вибравши потрібний вам профіль перейдете на всі технічні характеристики і властивості вікна згідно вибраного вами профілю. Або перейдіть по сильці з перерахованих вище мною видів профілів, просто натиснувши на назву профільної системи REHAU.

 

Трішки історії про компанію Rehau:

 

Заснована в 1948 році Гельмутом Вагнером.

У 1951 році було відкрито другий завод в місті Фойхтаваген з виробництва труб різного призначення

Перший ПВХ профіль компанія виробила в 1958 році методом екструзії, це і стало визначальною подією для подальшого розвитку.

1959 році Rehau виходить на північноамериканський ринок і через пару років Rehau починає виробництво комплектуючих для сходів.

У 1968 компанія починає виробляти труби із зшитого поліетилену, які на сьогоднішній день широко застосовуються в системах опалення приміщень і в теплих підлогах. І в цій ніші займають левову частину ринку України.

У світі не так багато компаній, що випускають профільні системи з таким величезним досвідом. Так що таке REHAU? – це якість з історією за відповідною ціною. Де якість, як і ім’я компанії понад усе!

 

Це відео я взяв з офіційного сайту компанії REHAU. На мій жаль я не знайшов його з перекладом.

Достатньо його переглянути, щоб зрозуміти, наскільки ця компанія заслуговує на те, щоб про неї були тільки хороші відгуки.

Занурившись з головою в мережі інтернету в пошуках різної інформації про компанію, можу сміливо висловити свою думку: вікна від REHAU – це бренд який входить в трійку найкращих виробників профільних систем в Україні!

З повагою, Ваш Експерт!