Пластикові вікна нестандартних форм

 

Круглое окно

 

В нас можливо замовити вікна будь-якої форми від провідних компаній профільних систем Європи і Укарїни

 

REHAU GLASSO SALAMANDER INTER PLAST

 

Ми офіційний представник заводів виробників в Вишгороді і у нас ціни на вікна від виробника

Працюємо по Києву та Київській області

Стандартної ціни на нестандартні вікна немає. Кожне таке вікно індивідуально прораховується нашими фахівцями виходячи з його складнощі форм і внутрішнього заповнення перегородками. Деякі форми нестандартних віконних блоків виготовляються глухими, а є і з відкривними системами.

Як і стандартні вікна, металопластиковий профіль може ламінуватися або виготовлятися з кольорового профілю.

 

Ламинация окна под дерево

 

Через незвичайні форми, монтаж подібних віконних блоків може бути як стандартним, так і перевищувати цю вартість монтажу.

Замовляти такі вікна потрібно виключно викликаючи замірника на об’єкт. Тільки професійно подготовлненний фахівець з досвідом може правильно заміряти параметри пройому вікна і взяти на себе відповідальність за те, що готове вікно ідеально стане на місце.

Звернувшись до нас, ви отримаєте повну консультацію по кожному виробнику, який ідеально підійде для вашої конструкції вікна. І головне, що ми подбаємо про те, щоб це вікно не виявилося в категорії які будуть недоступні по бюджету, або будуть найдорожчим варіантом на нашому ринку.

Купити мансардні вікна в Києві та Київській області, або будь-який інший форми в нашій компанії на пряму від виробника – це дуже просто! Телефонуйте і замовляйте безкоштовний виклик замірника і Ви отримаєте незабутній сервіс, від замовлення до монтажу.

Як і на стандартні вікна можлива будь-яка форма оплати, можна купити вікна за безготівковим розрахунком або оформити покупку вікна в кредит без переплат.

Якість нашої продукції та сервісу підтверджується не тільки сертифікатами, а й великим досвідом на ринку віконних систем. Тільки позитивні відгуки.

 

З повагою, Ваш Експерт!